PCB1B18S
- Mfr.Part #
- PCB1B18S
- Datasheet
PCB1B18S
- Description
- CONN TERM BLK CARD EDGE 18POS
- Stock
- 463
- Convert From (Adapter End) :
- Terminal Blocks, Screw Connection, 18 Pos, 2 Rows
- Convert To (Adapter End) :
- Card Edge Connector, 18 Pos
- Product Status :
- Obsolete
- Wire Gauge :
- 14 AWG